Пропонуємо вам жалюзі ролетного типу системи "День-Ніч класичні"!
 


 
     Ролети "День-Ніч класичні" завоювали велику популярність серед українців, а особливо львів'ян. Вони поєднують у собі захист від сонячного проміння і одночасно можуть пропускати світло в помешкання. День-Ніч класичні дуже гарно пасують до будь-якого інтер'єру. Ми пропонуємо День-Ніч класичні із якісних матеріалів, які виготовлені в європейському союзі, мають довший термін експлуатації. На вибір є понад 100 різних кольорів тканин на різний смак та гаманець. 
     День-Ніч класичні це система з групи рулонних штор. Вони складаються із металевого валу, тканини та нижнього алюмінієвого фіксуючого валу, який своїм тягарем забезпечує рівний натяг тканини. Для більшої зручності при експлуатації пропонується фіксація тканини по периметру, щоб під час провітрювання кімнати система на створці не висіла поряд, а прилягала до вікна по його периметру, тим самим забезпечуючи захист від сонця, небажаного погляду, тобто виконуючи якісно свою пряму функцію.
 

У нас оригінальні якісні тканини і механізми "Besta"!

         

Три стадії контролю якості виробництва ролет!

 
Вигляд ролети "День-Ніч" з приміщення    /    Вигляд ролети "День-Ніч" з вулиці
 
 
 Система "День-Ніч в коробі"!
 
     Ролетні жалюзі "День-Ніч в коробі" так само як і відкрита система поєднують у собі захист від сонячного проміння і одночасно можуть пропускати світло в помешкання. "День-Ніч в коробі" це універсальний об'єднаний в одну систему захист від сонця, поглядів перехожих і варіант тюлі на вашому вікні. Коробова система  закритого типу елегантно дивться на вікні, в ній тканина не бавтається і не відвисає на вікні, коли створка відкинута на провітрювання. Ви можете повністю опустити тканину вниз і закрити вікно або підняти скрутивши тканину в короб чи змістивши полоски зробити невеликий проствіт.
 
 
     "День-Ніч в коробі" складається із якісних матеріалів європейського заводу, а це – Алюмінєвий чи ПВХ короб "Besta", направляючі, труба, якісні механізми і широкий вибір чудових тканин (близько 100 кольорів). Надійніший, звичайно, алюмінієвий короб і направляючі. Ця система довговічна, міцніша ніж пластик, довше залишаються білою і не трісне при ударі. Завод "Besta" також налагодив виробництво ПВХ коробів і направляючих, ми рекомендуєм використовувати пластикові системи лише, якщо немає змоги поставити алюмінієву систему. Незалежно від системи Ви в будь-який момент зможете оновити тканину на нову, а система буде працювати і надалі.
     Ще один плюс "День-Ніч в коробі" це те що вона повністю наклеюється на вікно спеціальним способом і не потрібно свердлити штапік чи створку для її закріплення. Ця перевага є лише в дорожчій версії коробової системи для "Денб-Ніч" з П-подібними направляючими. Вона добре тримається навіть при сильному сонці, і як дехто думає, не відвалюється моментально. Ми використовуємо лише заводську стрічку, яка міцно тримає коробову систему ролети День-Ніч багато місяців чи років. Згодом, при бажанні клієнта, її можна переклеїти, або зовсім зняти і замінити іншою системою, при цьому вікно залишається абсолютно неушкодженим. 
 

Тканини і їх кольори можна переглянути та обрати в КАТАЛОЗІ ТКАНИН ДЕНЬ-НІЧ

 
БЕЗКОШТОВНО: ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні на суму від 1500 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на ролети День-Ніч!
 
 
     Ми пропонуємо  системи ролетних штор "День-Ніч" лише з якісних тканин та інших комплектуючих! 
Перегляньте також інші розділи сайту:
"Антимоскітні сітки", "РОЛЕТИ ТКАНИННІ", "Вікна, Двері", "ЖАЛЮЗІ", "Ролокасети захисні", "Балкони алюмінієві".
 
У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!
 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(063) 247-23-01 (Пн-Пт з 08.30 до 19.30, Сб з 10.00 до 16.00)