АлПласт Львів виробник ЯКІСНИХ ролетних систем першим у Львові почав звертати увагу своїх клієнтів на Якість виробів. У нас три стадії контролю якості виробництва ролет! Після нас інші почали писати про якість! Львів отримує якісні тканинні ролети (рулонні штори), ролокасети захисні, москітні сітки, жалюзі горизонтальні чи жалюзі вертикальні, мансардні ролети, римські штори та японські штори, тощо. Виробник АлПласт Львів НЕ використовує самі дешеві чи не якісні комплектуючі. Ми виготовляємо наші ролети з якісних комплектуючих заводів європейського союзу, не використовуємо китайські чи білоруські механізми, перевіряємо ЯКІСТЬ виготовлених виробів і надаємо гарантію.

Отримати ЗНИЖКУ Ви задавались питанням: "Як виглядають ОРИГІНАЛЬНІ ролети відкритого чи закритого типу по каталогу заводу?"

Ми допоможемо Вам розібратись в цьому питанні, щоб недобросовісні виробники НЕ ОБДУРИЛИ Вас і за рахунок дешевшої ціни не продали Вам ролети відкритого типу з направляючими під виглядом ролет закритого типу.

Отже, є 2 види тканинних ролет на вікна чи двері — ВІДКРИТОГО І ЗАКРИТОГО типів. Найкраща система, яку пропонують на Україні і зокрема у Львові це польська "Besta". АлПласт Львів пропонує лише ролети на комплектації "Besta" і на її прикладі ми розкажемо Вам як відрізнити відкритого чи закритого типів. 

РОЛЕТИ ВІДКРИТОГО ТИПУ складаються з таких основних елементів:

1) Вал (труба на яку намотується тканина);

2) Натяжна балка (натягує тканину для кращого змотування);

3) Механізм з логотипом "Besta";

4) Тканина (спеціальна ролетна);

5) Ланцюжок, кругла накладка на трубу, заглушки, натягувач ланцюжка та інші, які мають бути;

6) Магніт (примагнічує натяжну балку на глухому вікні);

7) Комплект фіксації жилки "на струні" з металевою блокадою в середині (тримає натяжну балку на відкривному вікні чи дверях).

 

У нас оригінальні якісні ролети, тканини і механізми "Besta"!

         

 

На чому саме зловживання в недобрососісних виробників чи в так званих "КУЛІБІНИХ", які не є спеціалістами в ролетах чи жалюзі, але колись їх "вішали", які не мають цеху з виробництва і роблять все в гаражі чи підвалі на коліні й заманюють підозріло низькою вартістю за рахунок поганої якості. Ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО користуватись послугами так званих "спеціалістів", які підробляють у вільний час, не дотримуються технологій, навіть, якщо вони колись недовго працювали з ролетами і їх вигнали з такої роботи. Технології не стоять на місці, кожен день щось вдосконалюється і покращується і АлПласт Львів завжди сідкує за новинками та вдосконаленнями, втілює їх в життя, щоб запропонувати Вам найкразе на ринку..

 

НЕДОБРОСОВІСНІ ВИРОБНИКИ та "КУЛІБІНИ" ЕКОНОМЛЯТЬ НА ВСЬОМУ!

 

а) Тканина

Вам пропонують "нижчу ціну на тканинні ролети", розказують і б'ються в груди "це дорога тканина", а по факту дорожча на 10 копійок від найдешевшої польської чи китайської. Ніби і не обдурили, бо вона справді дорожча на 10 копійок, але здерли більше грошей. За ці гроші Ви б могли в нас купити ЯКІСНУ німецьку чи голандську тканини (та інші), а Вам продадуть самі дешеві тканини китайськького виробництва чи дешеві польські (доречі назви в них однакові Льон)

б) Механізми

Недобрососісні виробники та "кулібіни" заміняють всі можливі деталі в ролеті на китайські дешеві, або пластикові замість якісних металевих, підмінюють механізм "Besta" на китайсько-білоруський аналог із неякісного пластику вторинної переробки, який крихкий, ламається та моментально жовтіє, або не дають взагалі потрібні елементи тим самим ЗДЕШЕВЛЮЮТЬ вартість ролети в рази. В кращому випадку Вам продадуть тканинні ролети з механізмом "Besta" А ВСІ РЕШТА ЕЛЕМЕНТІВ БУДУТЬ ПІДРОБНІ!

в) Натяжна балка

В оригіналі натяжна балка "Besta" має бути заокругнена, а не прямокутної форми. Алюмінієва чи стальна, не пластикова! Краще замовляти стальну, так як вона сама магнітиться до рами вікна на яку прикручений магніт, а на алюмінієву "Besta" чи китайську не стальну наклеюють липучки, які через тиждень відпадають і ролета у Вас бовтається від вітру і стукає. Але ще гірше це коли "цинізм здешевлення зашкалює": беруть ПЛАСТИКОВУ чи ДЕРЕВ'ЯНУ палочку і обшивають її тканиною! До такої ролети чи з липучками чи без ніякий магніт не прикріпити. Зате ціна ПВХ від МЕТАЛУ в 10 разів менше!

г) Комплект фіксації жилки "на струні" з металевою блокадою в середині + Магніт

Ця комплектація тканинної ролети "Besta" досить дорога. Навіть в китайських аналогах "фіксація струни" коштує так само як в оригіналі "Besta", Фіксація жилки "Besta" складається із пластикової накладки, яка прикручується внизу створки вікна чи дверей, А В СЕРЕДИНІ В НЕЇ МАЄ БУТИ МЕТАЛЕВА БОЧЕЧКА З ШУРУПОМ, яка саме і фіксує жилку. Як роблять Недобрососісні виробники та "кулібіни" — вони АБО не вставляють Вам ту бочечку металеву в середину, АБО просто на гудз завязують жилку на пластмаску, тим самим 50-100% вартості економлять на Вас. 

МАГНІТИ "кулібіни" з гаражів та недобросовісні виробники можуть взагалі Вам не дати, або дати 1шт на ролету! В АлПласт Львів Майстер ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ на глуху частину вікна прикріпити Вам 2 магніти, а на відкривну створку "фіксацію струни" з обох боків ролети. 

д) Інші елементи тканинної ролети

Обмежувач ланцюжка управління, натягувач ланцюжка управління, накладка на вал (такі круглі кільця на краях труби) — ЦІ ВСІ ЕЛЕМЕНТИ недобросовісні виробники чи "кулібіни" з підвалу МОЖУТЬ ВАМ НЕ ДАТИ ВЗАГАЛІ. Ланцюжок управління дають коротший в 2 рази, З’єднувач ланцюжка замінюють на китайський. Це основні елементи ролети які мають бути. БО наприклад Фиксатор ланцюжка управління до вікна можна і не прикручувати, щоб не свердлити додаткові отвори на вікні.

 
БЕЗКОШТОВНО — ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні від 1500 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на ролокасети, жалюзі, ролети, день-ніч!
 

Також "кулібіни" з гаражів чи підвалів та недобросовісні виробники не говорять про вартість Заміру+Монтажу+Доставки тканинних ролет, а потім вже ставлять Вас перед фактом що потрібно доплатити декілька тисяч гривень за ці послуги і шантажують. Ми не робимо націнку за послуги яких не надаємо, а навпаки, коли ви купуєте у нас москітну сітку, ролокасету, ролети тканинні, жалюзі горизонтальні чи жалюзі вертикальні, мансардні ролети ми абсолютно БЕЗКОШТОВНО в межах м. Львів та 3 км зони навколо міста  попередньо ЗАМІРЯЄМ, а потім ДОСТАВЛЯЄМО та ВСТАНОВЛЮЄМО замовлені вами вироби (від 1500 грн) "Під Ключ", а при кожній діючій Акції надаємо максимально вигідну для Вас Знижку! На сайті ви маєте можливість ознайомитись з асортиментом наших виробів, їх Якістю та придбати у Львові дешевше та якісніше базарних аналогів, а також зекономити гроші зі знижкою.

 

АлПласт Львів надає гарантію на всі вироби: москітні сітки на вікна, москітні двері, рулонні москітні сітки, сайдингову антимоскітну систему на розсувний балкон, ролети тканинні (ролетні штори), мансардні ролетки, системи День-Ніч, ролокасети захисні на вікна, двері та вітрини, жалюзі горизонтальні чи жалюзі вертикальні, а також на вікна металопластикові.  Гарантія вказує на якіснь товару. Гарантійний термін, в залежності від виробу, надається від 1/2 до 7 років й на товар який не має механічних пошкоджень (які виникли при експлуатації, транспотруванні, стихійного лиха дій встановлених чи не встановлених осіб тощо). Гарантія — це прямий доказ надійності виробника і якості продукції! Запитуйте про гарантію, якщо вас насторожує надто низька ціна!

У нас на сайті Ви можете замовити:
Ролети тканинні (ролетки тканеві) власного виробництва. День-Ніч. Ролети на мансардні вікна, Жалюзі (горизонтальні, вертикальні). Ролокасети (ролокасети захисні). Москітні сітки в м. Львів та області. Вартість вказзується не за частину виробу, а за 1 м кв (жалюзі, москітні сітки) чи повністю готовий виріб (ролетки, ролокасети).

 

ЗАМІР НА СЬОГОДНІ —

запис за тел.: (063) 247-23-01

 

У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!
 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(063) 247-23-01 (Пн-Пт з 08.30 до 19.30, Сб з 10.00 до 16.00)