Отримати ЗНИЖКУ 


 
БЕЗКОШТОВНО — ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні від 900 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на ролокасети, жалюзі, ролети, день-ніч!
 

АлПласт Львів виробник ЯКІСНИХ ролетних систем першим у Львові почав звертати увагу своїх клієнтів на Якість виробів. У нас три стадії контролю якості виробництва ролет! Після нас інші почали писати про якість! Львів отримує якісні тканинні (рулонні) штори, ролокасети захисні, москітні сітки, жалюзі горизонтальні чи жалюзі вертикальні, мансардні ролети, швидкісні ворота тощо. Виробник АлПласт Львів НЕ використовує самі дешеві чи не якісні комплектуючі. Ми виготовляємо наші ролети з якісних комплектуючих заводів європейського союзу, а не колишніх радянських країн, перевіряємо ЯКІСТЬ виготовлених виробів і надаємо гарантію.


АлПласт Львів НЕ торгує найдешевшим та сумнівної якості товаром! Ми завжди слідкуємо за тим, щоб виріб виготовлявся з ЯКІСНИХ тканин, механізмів, комплектуючих тощо. Ми прагнемо, щоб ЯКІСТЬ наших виробів залишалась на висоті! Ви можете виготовлені нами москітні сітки, ролети тканинні, ролокасети, фоторолети, жалюзі горизонтальні чи жалюзі вертикальні, мансардні ролети тощо самостійно, або наші майстри професійно змонтують їх для вас у найкоротші терміни.

 

У нас оригінальні якісні ролети, тканини і механізми "Besta"!

         

 

Ми не робимо націнку за послуги яких не надаємо, а навпаки, коли ви купуєте у нас москітну сітку, ролокасету, ролети тканинні, жалюзі горизонтальні чи жалюзі вертикальні, мансардні ролети ми абсолютно БЕЗКОШТОВНО в межах м. Львів та 3 км зони навколо міста  попередньо ЗАМІРЯЄМ, а потім ДОСТАВЛЯЄМО та ВСТАНОВЛЮЄМО замовлені вами вироби (від 900 грн) "Під Ключ", а при кожній діючій Акції надаємо максимально вигідну для Вас Знижку! На сайті ви маєте можливість ознайомитись з асортиментом наших виробів, їх Якістю та придбати у Львові дешевше та якісніше базарних аналогів, а також зекономити гроші зі знижкою.

 

АлПласт Львів надає гарантію на всі вироби: москітні сітки на вікна, москітні двері, рулонні москітні сітки, сайдингову антимоскітну систему на розсувний балкон, ролети тканинні (ролетні штори), мансардні ролетки, системи День-Ніч, ролокасети захисні на вікна, двері та вітрини, жалюзі горизонтальні чи жалюзі вертикальні, а також на вікна металопластикові.  Гарантія вказує на якіснь товару. Гарантійний термін, в залежності від виробу, надається від 1/2 до 7 років й на товар який не має механічних пошкоджень (які виникли при експлуатації, транспотруванні, стихійного лиха дій встановлених чи не встановлених осіб тощо). Гарантія — це прямий доказ надійності виробника і якості продукції! Запитуйте про гарантію, якщо вас насторожує надто низька ціна!

У нас на сайті Ви можете замовити:
Ролети тканинні (ролетки тканеві) власного виробництва. День-Ніч. Ролети на мансардні вікна, Жалюзі (горизонтальні, вертикальні). Ролокасети (ролокасети захисні). Москітні сітки в м. Львів та області. Вартість вказзується не за частину виробу, а за 1 м кв (жалюзі, москітні сітки) чи повністю готовий виріб (ролетки, ролокасети).

 

ЗАМІР НА СЬОГОДНІ —

запис за тел.: (063) 247-23-01

 

У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!
 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).