Головна » 2010 » Июль » 24 » Антимоскітна сітка Львів
16:43
Антимоскітна сітка Львів
Від комах, пуху і пилу захистить та збереже здоров'я антимоскітна сітка!

Ви ще досі користуєтесь різними хімічними засобами, які випаровують в повітря "безпечну для Ваших дітей" отруту? Реклама гарно розповідає, що електрофумігатори (так називаються пристрої, які вмикаються розетку і всередину якого кладете спеціальну пластинку з отрутою для комарів чи вкручуєте баночку з рідинним наповнювачем) слід вмикати саме в дитячій кімнаті. І Ви бачите, як спокійно спить цей малюк на телеекрані, а намальовані телекомарі лопають на очах і не встигають вкусити дитину.
 
Задумайтесь... чи дійсно Вам потрібно, щоб Ваші діти дихали невідомою, "безпечною" отрутою від якої гинуть живі істоти, зокрема, такі як комарі. Чи насправді Ви хочете, щоб у Вас і Ваших дітей був спокійний, безпечний сон і міцне здоров'я без алергії та інших хвороб! 
Тоді навіщо своїми ж руками, за свої гроші створювати небезпеку для життя і здоров'я собі та своїм рідним?
 
Встановіть на усі вікна й двері в квартирі чи будинку антимоскітні сітки. Вони не шкодять здоров'ю, не допускають в помешкання жодних комах (а не тільки комарів), не дозволять домашнім улюбленцям вислизнути крізь відчинене вікно, стримують перетяг і прослужать Вам досить довгий термін (декілька років при правильній експлуатації, навіть, якщо не знімати їх взимку). 
 
Ви не відчуєте дискомфорту ніби-то в кімнаті темно навіть, якщо мешкаєте на 1 поверсі. Антимоскітна сітка (чи як прижилось в народі — москітна сітка) виготовляється з матеріалу сірого кольору розмір комірок якого 1х1 мм. Сітка дає ефект «невидимого захисту»: не створює бар’єру для доступу і циркуляції свіжого повітря та забезпечує нормальну видимість і всі переваги відкритого вікна.
 
Якщо ж Ви все-таки вважаєте, що електрофумігатори безпечні для людей, то подивіться на питання придбання антимоскітної сітки з іншого боку: сітка зекономить сімейний бюджет Вашої родини.
Електрофумігатори продаються, як правило, в комплекті разом із пластинками. Але для ти хто "підсів" на отруту виробник щедро пропонує докуповувати лише пластинки чи баночки. Ніби-то економія. Насправді ж вмикаючи лише одну пластинку в одній кімнаті, кожен день в літьо-осінній період року Ви витрачаєте стільки грошей, що можна придбати антимоскітну сітку на одне повноцінне вікно у Вашому помешканні. І це не враховуючи витрати електроенергії, яку споживає електрофумігатор.
Тобто одна антимоскітна сітка окуповується менше ніж за 6 місяців! А всі наступні роки користування нею абсолютно безкоштовні!

Москітна сітка має вигляд рамки з алюмінієвого профілю з натягнутим сіточним полотном, який з’єднаний в єдину конструкцію кутниками. Така рамка з сіткою може або нерухомо кріпитися із зовнішнього боку вікна (при цьому саме вікно легко відчинити чи помити, а рамка залишається на вікні з весни до осені чи навіть цілий рік). Інший шлях – встановити рулонні москітні сітки, які легко змотуються в короб ззовні вікна. Пропонуються також розсувні конструкції сіток на балкони і лоджії.

Москітні сітки можна встановити на металопластикові вікна й двері, і на дерев’яні євровікна. Їх сьогодні часто замовляють у комплекті з новими вікнами. А разом з розсувними алюмінієвими балконами чи лоджіями замовляють антимоскітні розсувні системи. При цьому для максимального ефекту потрібно встановити сітку не лише на одне вікно, а на всі вікнонні та дверні проєми в квартирі чи будинку, щоб можна було робити протяг і провітрювати квартиру, а також щоб комахи не потрапляли в кімнати з інших не захищених сітками вікон і дверей.
 
 
 
Ціна москітної сітки та термін її служби залежить від багатьох чинників. Наприклад, ми використовуємо тільки якісний алюмінієвий профіль з товстими стінками, у нас кваліфіковані майстри із багаторічним досвідом роботи в цій сфері, які якісно і дбайливо ставляться до своєї роботи. Також від розміру віконного отвору і типу кріплення. Так, звичайна рамна сітка на віконний проєм кухонного вікна коштує всього близько 300 грн. 
 
Дорожче коштують москітні двері так, як вони виробляються з міцного дверного профілю (а не віконного який іноді видають за дверний) двох типів із обов'язковим встановленням додаткових ребер жорсткості: економ дверний профіль розміром ~2х2,5см чи звичийний дверний розміром рами ~2х5см.
 
Також доплатити потрібно купуючи зручну рулонну москітну сітку, яка піднімається вгору по боковим направляючим і скручується в короб даючи вихід на балкон чи доступ за вікно. А для розсувних балконів є можливість замовити розсувні слайдинг системи. Вони будуть розсуватись паралельно вашим вікнам чи дверям захищаючи помешкання від комах.
 
Москітні сітки встановлюють і в міських квартирах, на балконах, терасах, і в заміських будинках тощо. Так з монтажем і доставкою двері можна придбати від 400грн/шт, або рулонну (ролетну) сітку від 700 грн/шт. А якщо Ви замовите сітки в період акції, то це буде ще дешевше.
 
НЕ потрібно купувати москітні двері з ніби-то "дверного" алюмінієвого профілю за ціною віконної сітки. Такої ціни не може бути навіть в теорії і навіть для "своїх". Потім ці двері "розлазяться" на очах і Ви змушені будете купувати двері знову. Якісний товар завжди кошує дорожче.
Переглядів: 4554 | Додав: alplast_lviv | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]