Отримати ЗНИЖКУ 

АлПласт Львів виробник ЯКІСНИХ ролет, ролокасет, москітних сіток, жалюзі першим у Львові почав звертати увагу своїх клієнтів на Якість виробів. У нас три стадії контролю якості виробництва ролокасет, ролет, москітних сіток, жалюзі! Після нас інші почали писати про якість! Ми виготовляємо у Львові лише ЯКІСНІ ролокасети з комплектуючих надійних заводів виробників профілю, комплектації із Іспанії, Польщі, Туреччини, які за багато років добре себе зарекомендували в експлуатації, а також надає гарантію на ролокасети та обслуговує в післягарантійний період.

УВАГА! Ціна на ролокасету вказується за повністю укомплектований і готовий до монтажу виріб (з усіма необхідними деталями, які мають бути у комплекті)! У НАС НЕ ПОТРІБНО ДОПЛАЧУВАТИ за те, що йде у комплекттації ролокасети! Іноді можливі випадки, коли для встановлення вашої ролокасети потрібні додаткові матеріали нарощення чи роботи, наприклад, прокласти 20м кабелю. В цьому випадку можливі додаткові витрати обговорюються окремо.

БЕЗКОШТОВНО в межах м. Львів та 3 км зони навколо міста попередньо ЗАМІРЯЄМ, а потім ДОСТАВЛЯЄМО та ВСТАНОВЛЮЄМО придбані у нас ролокасети  "Під Ключ"

(фотогалерея внизу сторінки)

     Ролокасети – це стальні або алюмінієві пластини, які сполучені між собою в з'єднання "паз в паз". Такий вид кріплення робить відкривання легким і зручним, при цьому пластини намотуються одна на одну, та плавно ковзають в межах направляючих. Ролокасети намотуються на спеціальний вал, який розташований у верхній частині системи (в коробі системи). 

     Найчастіше ролокасети застосовують для захисту вітрин та входу в магазини чи МАФи. Також ролокасети можна використати для того, щоб захистити вікна, двері чи тераси квартири або будинку від сонця чи непроханих гостей, а в зимовий період ролокасети використовують для збереження тепла, яке втрачається через віконні чи дверні проєми. За бажанням та технічної можливості можливе використання ролокасет на альтанках, гаражах, кладовах тощо. Сучасні ролокасети – естетичний і надійний вибір.

     Ролокасети бувають різних кольорів та модифікацій. Найпопулярніші – ролокасети на пружині зі двохстороннім замком на ключ (також можна прилаштувати навісний замок чи засув). Така ролокасета піднімається вгору по боковим направляючим змотуючись в короб і фіксується там. Для того щоб закрити ролокасету потрібно опустити її донизу і зафіксувати замок ключем.

     Не менша за популярністю це зручна ролокасета на електроприводі. Така ролокасета повністю автоматична і дуже комфортна. Вгору і вниз її піднімає і опускає електропривід, в дію він приводиться за допомогою пульта чи вимикача. Це дуже зручно — натиснув кнопку і ролокасета рухається. Вона так само як і ролокасета на пружині рухається по боковим направляючим і змотується в короб. Електромотор фіксує ролокасету вгорі в коробі та внизу, коли ролокасета закрита він не дає можливості стороннім підняти її та відкрити. Також ми пропонуємо групове управління ролокасетами на електроприводі (можна піднімати по декілька ролокасет одночасно).

     Для більш захисних функцій ми пропонуємо ролокасети із посиленого профілю (від 45го і вище) із литого алюмінію. Його використовують для об'єктів де потрібні більш стійкі до взлому конструкції. Він міцніший від звичайного профілю так як його стінки набагато грубші від звичайного. Така ролокасета ззовні майже не відрізняється від звичайної, але захищає краще. Принцип її поботи на електромоторі чи на пружинному механізмі такий самий як і у не посилених конструкцій. 

     Існують на ринку й ролокасети на ручному управлінні так званий "автозамок на корбі". Принцип їх роботи такий: ви тягнете за шнурок, який піднімає ролокасету і намотує на вал, при відпусканні шнурка ролокасета опускається і закривається на автозамок. Недоліки такої конструкції: коли ви опустили ролокасету автозамок закривається і його дуже часто заклинює. Підняти таку ролокасету без допомоги майстра ви вже не зможете, це додаткові витрати на ремонт і втрачений час, так як цей ремонт не є гарантійним. Заклинює цей автозамок через те що ви занадто різко потягнули, або він примерз зимою і ви його порвали тощо. Ми не рекомендуємо цю систему нашим клієнтам через її ненадійність. Серед плюсів системи — зупинка у будь-якому положенні (по середині тощо), можливість підняти із середини приміщення. Зверніть увагу: якщо у вас не заклинює замок — перевіртечи він закритий із зовні (підніміть ролокасету вручну із зовні, якщо вона підніматиметься, то замок не закривається, а ролокасета висить для краси).

Ззовні ролокасети на пружині, електромоторі чи ручному управлінні не відрізняються, щоб виокремити свою ролокасету серед інших можна замовити її в одному із запропонованих кольорів. Самі популярні це – білий та коричневий, також користуються попитом ролокасети в кольорах сірий, бежевий та "під дерево".

Ціну на ролокасету ви можете взнати по телефону, так як кожну ролокасету потрібно прораховувати індивідуально згідно розмірів конструкцій та обраних додаткових опцій!
 

БЕЗКОШТОВНО: ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні на суму від 1500 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на ролокасети!

 

Ролокасети: фотогалерея деяких робіт

 

Ролокасети на МАФи (ролокасети на кіоски)

 

Ролокасета колір під дерево "золотий дуб"

 

Ролокасети на вітрину магазину

 

Ролокасети на вхідні двері офісу

 

Ролокасети на двері з магазину

 

Ролокасети на вітрини з середини приміщення

 

Ролокасета на двері в кладову

 

Ролокасети ворота в гараж

 

Ролокасета магазину на ринку

 

У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!
 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(063) 247-23-01 (Пн-Пт з 08.30 до 19.30, Сб з 10.00 до 16.00)