Отримати ЗНИЖКУ 

– У вас спека в офісі чи квартирі від якої "розвалюється голова"?

На моніторі чи телевізорі відблиски від сонця та нічого не видно?

У вас сонячна сторона і щодня вигоряють меблі та стіни?

– Сусідів навпроти дуже цікавить, що у вас сьогодні новенького?

     Тоді ви звернулись саме туди де вам допоможуть!

     Жалюзі в Україні досить популярний вид сонцезахисних систем. Із жалюзями людина отримує більше можливостей в порівнянні зі звичайними фіранками чи тюлями. Не секрет, що тоненькі штори не здатні забезпечити захист приміщення від проникаючого сонця, а якщо говорити про щільні та важкі штори, то вони сильно перекривають доступ повітря і створюють темряву та й ще збирають на собі повно пилу. 

     Перевагою як вертикальних жалюзі так і горизонтальних жалюзі є можливість регулювання і розподілу освітлення. Вертикальні жалюзі найпопулярніші в адмінприміщеннях, навчальних класах, медичних палатах, гуртожитках, Горизонтальні жалюзі щільно прилягають до вікна, при вітрі не розгойдуються і не заважають ні відпочинку, ні роботі так як є можливість зафіксувати їх системою "на струні". Пожежники й газова служба не радять використовувати звичайні штори чи тюль біля газової або електричної плити на кухні. А от купівля горизонтальних жалюзі для кухні дозволяє забути про подібні занепокоєння і переживання. 

     Одне «але» — потрібно лише вирішити питання, а які жалюзі вибрати: вертикальні чи горизонтальні, а може тканинні ролети? Отже, яких видів бувають жалюзі?

     Ми пропонуємо клієнту наступні варіанти даного виробу: рулонні або ролетні штори (ролети тканинні), системи День-Ніч, горизонтальні жалюзі та вертикальні жалюзі, дерев'яні жалюзі. Ключовим елементом будь-якого виду жалюзі (крім рулонних) стали ламелі або смуги матеріалу. Для виготовлення ламелей використовуються: алюміній, дерево (пластик "під дерево"), різноманітні тканини. На вертикальних жалюзі вони розміщуються вертикально, на горизонтальних жалюзі – горизонтально. Рулонні жалюзі (ролети тканинні) чи День-Ніч виготовлені по іншому принципу — це намотування тканини на вал.

 

Жалюзі вертикальні

     У серед недорогих і популярних на ринку можна назвати вертикальні жалюзі. Отже, як вони влаштовані? Основними елементами вертикальних жалюзі стали: бігунки, карниз, ланцюжок або мотузка управління, сполучна ланцюжок. Карниз є несучою частиною даної конструкції, саме до нього кріпляться ламелі. Він повинен бути виконаний з алюмінію, рідше зустрічаються пластикові не значно дешевші варіанти (АлПласт працює лише з алюмінієвими так як вони якісніші). Вертикальні жалюзі з пластиковим карнизом при експлуатації вони можуть погнутися під вагою ламелей, а обертові частини конструкції поступово призведуть до деформації пластику, який ще й жовтіє. Як наслідок — поломки і заїдання механізму. 

     Наступною частиною вертикальних жалюзі стануть бігунки – спеціальні пристрої, які з одного боку прикріплюються до карниза, переміщаються по ньому, а з іншого на них прикріплюють ламелі. Варто знати, що саме від якості бігунків буде залежати ефективність роботи механізму вертикальних жалюзі. У більшості випадків бігунки виготовляють із пластику. Так, на старих жалюзі переміщаючись з великими труднощами незабаром бігунки можуть поламатися. Таким чином, оформляючи замовлення в спеціалізованій фірмі, належить уточнити у продавця-консультанта, якісні жалюзі вони пропонують чи найменша ціна означає таку ж  якість?

     Натягувач – даний елемент вставляється в нижню частину кожної ламелі вертикальних жалюзі, щоб вони рівно висіли і не розгойдувалися від вітру. Сполучний ланцюжок є сполучною ланкою для ламелей вертикальних жалюзі. Він розташовується знизу. Зазвичай для з'єднання тканинних ламелей використовують пластиковий ланцюжок, через який протягується спеціальна міцна нитка. Рідше зустрічаються з'єднувальні металеві ланцюжки. Як правило, ними комплектуються рідкісні пластикові варіанти вертикальних жалюзі. Другий вид ланцюжка із кульками відповідає за управління, й забезпечує поворот ламелей вертикальних жалюзі під кутом 180 градусів. Як правило, подібні ланцюги так само виготовлені з пластику. Мотузка управління – це елемент, який відповідає за розсовування і зсовування ламелей, тобто відкриття і закриття.

     В даний час виробництвом жалюзі займається велика кількість фірм. Серед них продукція різних виробників від дешевих Китайських до європейських більш якісніших. Перш, ніж оформити замовлення на вертикальні жалюзі чи на горизонтальні жалюзі, бажано поцікавитися у продавця, де були виготовлені всі комплектуючі. Пам'ятаєте, в питанні вибору і покупки жалюзі не варто гнатися за дешевизною! Якість роботи жалюзі на 50% визначається якістю комплектуючих. Решта 50% – це заслуга компанії, яка займається збіркою самого механізму. Дешево — це не завжди якісно. Щоб зекономити краще пошукайте акції і знижки на жалюзі.

 

Жалюзі горизонтальні кольорові, дерев'яне вікно


 

Жалюзі горизонтальні білі, засклений балкон 

Жалюзі горизонтальні кольорові, пластикове вікно 

Жалюзі горизонтальні золотисті, дерев'яний будинок

 

Надається гуртова ціна  при великих замовленнях, для готелів, офісних центрів, навчальних і медичних закладів та інших організацій!  
 
У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!
 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(063) 247-23-01 (Пн-Пт з 08.30 до 19.30, Сб з 10.00 до 16.00)