СЛАВА УКРАЇНІ!
СМЕРТЬ московським ЗАГАРБНИКАМ!

Підтримати Збройні Сили України -

Сайт: Національний банк України

можна тут

 
**************
 
АКЦІЯ " Св. Миколай дітям сиротамз 05.12.2014 до 18.12.2014 завершилась
АлПласт отримав звання
 
 
На усі зібрані по акції кошти були придбані подарунки дітям з інтернатів і на передодні свята передані у Львові в "Мальтійську службу допомоги", яка в свою чергу протягом тижня обіцяла передати усі зібрані подарунки дітям сиротам зі Львова та львівської області!
Дякуємо усім клієнтам,  які прийняли участь в акції і долучились до благодійної допомоги!
 
* Умови та деталі Акції "Св. Миколай дітям сиротам": Зробивши замовлення в період акції на суму від 500 грн із переліку акційних виробів клієнтам надається знижка на: ролокасети захисні в розмірі -20%; ролети тканинні, День-Ніч в розмірі -15%; жалюзі вертикальні чи жалюзі горизонтальні розмірі -15%; москітні сітки (крім "Е" сіткив розмірі -10% на кожен придбаний виріб з переліку усіх замовлених акційних готових виробів. Знижку автоматично отримує кожен клієнт, який зателефонував нам чи надіслав заявку на ел. пошту, або через форму "Виклик майстра". ПРИЙМАЮЧИ УЧАСТЬ В ДАНІЙ АКЦІЇ ТА ОТРИМУЮЧИ ЗНИЖКУ КОЖЕН КЛІЄНТ ДАЄ ЗГОДУ НА ПОЖЕРТВУ НИМ 50% ОТРИМАНОЇ СУМИ ЗНИЖКИ НА ПОДАРУНКИ ДІТЯМ СИРОТАМ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ! Клієнту озвучується сума до оплати, яка вже включає в себе суму пожертви (наприклад при замовлені ролокасети на 1000 грн знижка -200грн, пожертва 50% це 100грн і сума клієнту до оплати становить 800+100=900грн). Кожен клієнт має право пожертвувати на подарунки чи потреби дітей сиріт більшу суму. Придбані подарунки будуть передані в спеціалізовані заклади чи благодійний фонд, який найкраще зможе донести їх до адресатів. Якщо сума усіх замовлених виробів менша ніж 500 грн — знижка по даній акції НЕ надається! Вартість 0 грн на ЗАМІР+Доставку+Встановлення по Львову та 3 км за місто надається при умові замовлення у нас виробів на суму від 500 грн, якщо сума до 499 грн, то додатково оплачується лише 50 грн за виїзд. При доставці за межі міста Львова оплачується лише вартість 5 грн/1 км до місця заміру та монтажу від офіційної межі міста (починаючи з 4 км). Сума замовлення на яку надається знижка вираховується по кожному клієнту окремо, і не сумується разом з іншим замовником. Знижка по цій акції не множиться і не додається до інших. Еквівалент вартості заміру, доставки, встановлення не компенсується. Ми залишаємо за собою право відмовитись від заміру/монтажу, якщо замовниками не будуть дотримані умови акції чи монтажу, а також на зміну строків та умов Акції. В окремих випадках монтаж виробів замовлених в період даної акції може відбуватись протягом 2 тижнів з дня заміру.
 
***
 
Підтримай Армію України.
Дзвінок на номер 565 з мобільного - 5 грн.
 
***

До нас звернулись по допомогу люди в яких трапилось нещастя!

Ось текст їхнього звернення: "ДОПОМОЖІТЬ врятувати два життя за одну гривню. Просимо Вашої допомоги, щоб врятувати життя вагітної жінки на 5-му місяці, матері двох маленьких дітей Мар’яни Калабай (1980 р.н.).-32 роки Кілька місяців тому лікарі поставили їй страшний діагноз – Гострий лейкоз(РАК крові). Щоб побороти цю недугу життєво необхідна пересадка кісткового мозку. Вартість операції 105 тисяч євро. Цю суму рідні повинні зібрати у рекордно короткий термін - 2 місяці. Тоді з'явиться шанс врятувати маму і маля. Зараз вся надія на небайдужих людей, які хоч не володіють даром зцілення, але своєю фінансовою підтримкою допоможуть врятувати життя!Повірте, навіть незначний ваш внесок, для нас має велике значення"

Детально ви можете ознайомитись із проблемою Калабай Мар'яни в групі  на Однокласниках   чи В Контакті


 

Ми приєднуємось до заклику про допомогу і передаємо частину своїх коштів родичам Мар’яни Калабай

*** **** ***

Ще одна дитина потребує допомоги. Ось текст їхнього звернення:

Пустовіт Ілля, 08.06.2010р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, Common-В варіант.Іллюші 2 рочки і 9 місяців, він дуже сонячний усміхнений хлопчик, любить книжечки і музику, любить кататись на качелях і стрибати на батуті, але зі всіх його дитячих вподобань і радостей зараз залишились лише мультфільми, бо малюк прикутий до ліжечка.
Захворів маленький ще на початку березня 2013 року, та майже три тижня поневірянь по лікарням не дали нічого – у малюка боліла спина в області тазу, та не зважаючи на неодноразові звернення до лікарів, діагноз малюку поставити не могли. А 30 березня хлопчик не зміг стати на ніжки… 
Тоді батьки взяли дитину і звернулись на Дністерську, в ЗУСДМЦ. В центрі Іллюшу обстежили і госпіталізували спершу в педіатрію, та підозра не лейкоз вже була і, нажаль, вона підтвердилась. Малюку діагностували Гострий лімфобластний лейкоз і перевели в гематологію. 
Через важкий стан дитини, одразу починати хімію не могли – спочатку лікарі були змушені стабілізувати малюка і привести в норму показники аналізів. На щастя, їм це вдалось і вчора Ілля розпочав протокольне лікування.
Зараз хлопчик не ходить, з ранку до вечора малюк лежить під крапельницями і дивиться мультфільми – хвала сучасним технологіям за ноутбуки і DVD… Та, не зважаючи на все, Іллюша посміхається та залишається чемним і лагідним хлопчиком.
Попереду у хлопчика тривале лікування, і воно обов’язково буде успішним! Адже біля хлопчика люблячі батьки і він в надійних руках чудових та досвідчених лікарів Західноукраїнського центру, а за межами лікарні на Іллюшу чекає безліч парків атракціонів з величезними батутами, на яких він ще не стрибав і качелей, на яких він ще не катався – маленький буде старатися зі всіх сил, аби скоріше їх відвідати! 
Основне, що може стати на заваді успішного перебігу лікування – це відсутність ліків. Іллі, як і всім діткам відділення, після хімії знадобиться дорогий імуноглобулін (Біовен моно) і фактори росту – без цих препаратів не обходиться протокольне лікування, і зараз, нажаль, їх немає у лікарні і поки ці ліки не поступлять, купувати їх доведеться батькам. А це близько 4-5 тисяч гривень після кожного блоку. Плюс дорогі антибіотики – ще близько 2-3 тисяч гривень. А блоків буде багато, і хочеться вірити, що пройдуть вони без особливих ускладнень.
В сім’ї працює тільки тато – мама в декреті, та й татові частенько доводиться вибирати між роботою та лікарнею. Тому, допомога небайдужих людей зараз дуже потрібна малюку. 
Допоможіть пройти лікування!

Ми приєднуємось до заклику про допомогу і передаємо частину своїх коштів батькам Іллі.