Головна » 2012 » Июнь » 3 » Антимоскітні двері Львів
00:13
Антимоскітні двері Львів

 

Москітні двері виготовляються у двох варіантах зі спеціального дверного профілю (алюмінієвого) розміром 25х17мм. або посиленого алюмінієвого профілю розміром 49х16мм. Рама зарізається під кутом 90° і з'єднується зовнішнім куточком, або під кутом 45° і з'єднується внутрішнім кутком відповідно. Встановлюються дві петлі (в посилених дверях третя із пружинним доводчиком) і з зажимом чи магнітами з іншого боку, а також ручки з обох боків. 

На початку двохтисячних років москітні двері виготовляли із тонкого профілю звичайної віонної рамкової москітної сітки. Деякі "кулібіни" і зараз можуть таке зробити, але в наш час, з появою на ринку спеціального дверного профілю, це навряд чи має сенс робити, так як він набагато надійніший і міцніший за звичайну раму віконної сітки, а зовнішній вигляд поза конкуренцією.

Для забезпечення надвисокої міцності дверей пластикові з'єднувальні кутки можна замінити на алюмінієві, встановити мінімум три імпоста (при великій ширині чи висоті), імпост кріпити не під гумку, а жорстко на саморіз, фіксатори дверей і петлі кріпити не на саморізи, а на гвинти з гайками. Деякими виробниками використовується посилена (більше широка) алюмінієва рамка. Але, так само, як і в "кулібінському" в цьому методі немає потреби так як антимоскітні двері служить для того щоб не летили комахи, пух та інші дрібні істоти ,а не зупиняти коня на ходу!

Іноді, при великій ширині чи висоті, або (і) нерівних рамах дверей (особливо дерев'яних) виникає необхідність додатково встановити поріг і доводчика для дверей. Якщо внизу двері не торкаються порогу, то для щільного прилягання дверей до підлоги застосовується самоклеючий ворс.

Не потрібно економити на москітних дверях замовляючи їх зі звичайного віконного профілю. Ті продавці, які пропонують купити москітні двері зі звичайного тонкого віконного профілю, щоб продати за "самою низькою ціною на москітні двері" свідомо продають недовговічний товар. Кожен виріб має свою технологію виробництва і допуски. Тому рекомендуємо купувати якісні москітні двері!

Пам'ятайте, що заплативши гроші за якісний товар Ви тим самим зберігаєте свій час та здоров'я!
Також ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО БУДЬ-ЯКА АНТИМОСКІТНА СІТКА Є ТІЛЬКИ ВІЗУАЛЬНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ДІТЕЙ ЧИ ТВАРИН! НЕ ПОТРІБНО СПИРАТИСЬ НА НЕЇ. ВОНА НЕ СПРОМОЖНА ВИТРИМАТИ ВАГУ ЛЮДИНИ І МОЖЕ ПРОРВАТИСЯ АБО ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ПРОФІЛЮ, НАПРАВЛЯЮЧИХ!!!

 

 
Двері москітні, білі посилені 16*49 мм
 

Звичайні москітні двері 17*25мм, 2х кольорів
 
коричневі
 
 
білі
 
Переглядів: 4018 | Додав: alplast_lviv | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]