Головна » 2010 » Июль » 24 » Ролетні москітні сітки Львів (Рулонні антимоскітні сітки Львів)
17:45
Ролетні москітні сітки Львів (Рулонні антимоскітні сітки Львів)

Ролетні москітні сітки Львів (Рулонні антимоскітні сітки Львів), або москітні сітки ролетного типу


   Ролетна (рулонна) антимоскітна сітка встановлюється стаціонарно зовні вікна на віконну раму або зовні чи всередині дверей. Антимоскітне полотно згортається в алюмінієвий короб, що знаходиться вгорі конструкції.
    Сітка витягується з короба, спускаючись по вертикальних направляючих, фіксується в кінцевому положенні за допомогою спеціальних елементів кріплення. Щіткові ущільнювачі, встановлені в направляючих конструкції, забезпечують надійну ізоляцію, а міцний алюмінієвий короб захищає антимоскітне полотно і рулонний механізм від негоди. Ролетні сітки дуже зручні у використанні і не вимагають місця для зберігання в зимовий період.
 
   Максимальні розміри конструкції 2000*2300мм (ширина мінімум 450мм). Існують, також, більш дорожчі механізми рулонних антимоскітних сіток до 2500мм. Вони рухаються по направляючих не тільки вертикально, а й горизонтально.
   В компект до рулонної антимоскітної сітки не входить гальмівний механізм (пружина зворотньої дії), але ми рекомендуємо додатково замовити його. Дія гальмівного механізму направлена на те, щоб не давати нижній планці рулонної сітки вдаряти об короб зі всієї сили і на повній швидкості (якщо Ви не притримали її чи не встигли притримати), а повільно змотуватись в короб і не руйнувати його.
    Змонтувати сітку ролетного типу можна й самостійно зекономивши гроші. Головне врахувати усі можливі нюанси, які можуть виникнути у місці встановлення.
      Слід пам'ятати, що антимоскітна сітка не є окрасою інтер'єру, а є тільки захисним елементом Вашої оселі!
 
 
Переваги:
Сучасний дизайн;
Практично не потребує технічного обслуговування;
Не затримує обмін повітря;
Не потребує місця для зберігання - не знімається з вікна;
Довговічна і зручна в експлуатації;
Кольори:
Існують два базових кольори алюмінієвого профілю: білий і темно-коричневий.
Додаткові кольори "під дерево" (4 види), анодований алюміній;
Догляд:
Догляд за антимоскітною сіткою простий - її досить протерти вологою ганчіркою, чи мильним розчином не застосовуючи додаткових миючих засобів чи хімічних засобів.
Переглядів: 4652 | Додав: alplast_lviv | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]