Ми пропонуємо вікна металопластикові (вікна ПВХ) в м. Львів та області, енергозберігаючі вікна, вітрини, перегородки, вікна двері на балконні блоки, двері металопластикові в магазин, тераси, а також засклення вікон на балконах та лоджіях якісним європейським профілем "Steko"!

    

 

     Вікна металопластикові, двері, балконні блоки, вітрини, лоджії та інші металопластикові конструкції різних розмірів з профілю європейського заводу потрібно прораховувати індивідуально. зателефонуйте та повідомте приблизні розміри і менеджер зможе прорахувати вам ціну вашого майбутнього вікна, а при комплексному обслуговуванні пропонуємо до вікон підвіконня, ролокасети, москітні сітки, тканинні ролети, день-ніч, чи жалюзі вертикальні або горизонтальні!

 

  Профіль «Steko» - це:
- екологічно чистий без свинцевий профіль;
- прямокутне замкнуте армування в середині рами товщиною до 2 мм для максимальної міцності виробу- ідеально біла глянцева поверхня;
- сучасна фурнітура європейського стандарту якості;
- стильні форми профілю;
- приховані отвори вентиляції;
- Гарантія 7 років! 

 

 
 
 

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ШАХРАЇВ, ЯКІ НАЗИВАЮТЬ СЕБЕ ПРЕДСТАВНИКАМИ ФІРМИ "СТЕКО"! Вони ходять по квартирах і базарах і пропонують вигідну пропозицію і ніби-то знижку від Міської ради і Стеко.

Не підписуйте із цими шахраями жодних угод і не беріть кредит! Цих шахраїв шукає міліція і про їх афери в новинах показують сюжети. Попередьте сусідів і особливо літніх людей про аферистів!

Якщо у вас виникли підозри щодо людей, які представляються від фірми "Стеко" телефонуйте регіональному менеджеру по західному регіону за тел.: +38 (067) 622-78-01 чи на завод у м. Дніпропетровськ за тел.: 050 050 55 00  

Ми пропонуємо двері вхідні броньовані від львівського виробника та вітчизняні стандартні під замовлення.

В стандарній комплектації вхідні двері в квартиру розміром 0,86 м  х  2,04 м

- з нижнім замком "Фуаро", вічком, завісми, доставкою, монтажем, демонтажем та 2 МДФ накладками, утеплені; покраска рами, створки порошкова, зі сталі коштуватимуть від -грн; 

- з нижнім замком "Ельбор-граніт", вічком, завісми, доставкою, монтажем, демонтажем та 2 МДФ накладками, утеплені; покраска рами, створки порошкова, зі сталі коштуватимуть від -грн; 

     - Великий вибір МДФ накладок різних кольорів і візерунків.

     - Додатковий верхній сейфовий замок +грн

 

     Під замовлення виготовляються броньовані двері різних розмірів, 1-но та 2-х створчаті, для особняків з термостійкими накладками, з віконцями (в т. ч. ударостійкі), кованими елементами, додатковими завісами, потовщеного листа сталі (стандартно 2 мм) тощо.

Ціну на двері "Під замовлення" не стандартних розмірів ви можете уточнити по телефону, так як їх потрібно прораховувати індивідуально!

 

У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!
 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(063) 247-23-01 (Пн-Пт з 08.30 до 19.30, Сб з 10.00 до 16.00)