Ролети тканинні, або як їх ще називають рулонні штори, ролети День-Ніч, ролетки тканинні є популярним засобом для захисту від сонячного світла в м. Львів та його околицях. Це зручний і сучасний, стильний та практичний, а останнім часом ще й престижний елемент оформлення вашого вікна, який додасть родзинку в будь-який інтер'єр.

     Тканинні ролети (штори рулонні) досить часто застосовуються не просто для прикраси вікна чи захисту від сонця, а й для оформлення сучасних інтер'єрів професійними дизайнерами: в будинку, квартирі, на дачі, в готелі, ресторані тощо. 

 
БЕЗКОШТОВНО: ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні на суму від 1500 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на ролети тканинні!
 

     Тканинні ролети (рулонні штори)  ідеально підходять, щоб прикрасити металопластикові вікна чи двері. Ролетки виконують, як практичну функцію захищаючи приміщення від сонця так і функцію декору. З такими шторами завжди можна зменшити кількість сонячного світла, що надходить в приміщення іззовні.

     Ролети (ролетки) тканеві — це цілісне тканинне полотно, яке намотується на вал. Ролети виробляють переважно з натуральних матеріалів, але більш плотні тканини і з безмежною кількістю візерунків виготовляються з поліестеру. Їх обробляють антиалергенним просоченням, так що небезпеки для здоров'я вони не становлять. Тканинні ролети не вигоряють на сонці, не збирають пил і підходять для монтажу на металопластикове вікно чи балконні двері тощо.

     Ролети тканинні – це продукт, який виготовляють кожен раз на індивідуальне замовлення в залежності від особливостей вашого вікна та його розмірів. У кожного вікна є свої нюанси і тільки майтер зможе виявити їх та врахувати при виготовлені тканевих ролетів. Тому радимо не викидати гроші на готові ролети в гіпермаркетах чи на базарах. Малоймовірно, що ви знайдете якісні ролети саме по своєму розміру ще й з тією тканиною, яка вам сподобалась і з тим ступенем щільності, яка потрібна саме для ваших вікон.

     Як правило в будівельних магазинах чи на ринках продають дешеву "штамповку" розраховану на масового покупця з низькою ціною та сумнівною якістю. Гарантійний чи післягарантійний ремонт у гіпермаркетах чи базарих будках на тканинні ролети, жалюзі, москітні сітки чи інші подібні вироби вам навряд запропонують. Також є люди, які продають, наприклад, вікна чи дивани, а додатково пропонують вам ще й ролети чи жалюзі без монтажу, поцікавтесь у них чи є вони спеціалістами по ролетах чи жалюзі? Є багато випадків, коли люди, які придбали ці дешеві вироби (не в останню чергу через ціну чи необізнаність) просять наших спеціалістів переробити чи зремонтувати ці неякісні а іноді й небезпечні вироби. Крім того, часто на готові тканинні ролети пускають низькоякісні матеріали, які продати іншими способами не вдається. 

     Отже, якщо ви вже встановлювали собі металопастикові вікна чи москітні сітки, то маєте знати, що однакових вікон не існує, навіть в одному будинку чи квартирі розміри вікон можуть відрізнятися (від декількох мм до декількох см) і це впливає на виріб та його вартість. Тому найкращий варіант купити тканинні ролети і зекономити гроші (усім відомо що якісні вироби прослужать довше масових китайських "штамповок") — викликати додому майстра-замірника, який з точністю до міліметра заміряє ваші вікна та порадить яку вибрати тканину, тип ролетих штор чи варіант управління. Так як в різних приміщеннях (кухня, ванна кімната, спальня, дитяча чи гараж) вам будуть практичніші різні класи тканин і систем.

     Новітні технології дозволяють наносити на тканинні ролети, жалюзі різноманітні візерунки (від логотипів до портретів), що добре пасуватимуть до стилю вашої кімнати.

     Для тканинних ролет використовуються різні типи тканин. Як правило дешеві ролети виготовляються з таких самих дешевих тканин і комплектуючих і якість їх нижча від оригінальної комплектації. Такі тканини можуть погано змотуватись, торочитись і вигорати відразу. Тканини бувають декоративними, напівпрозорими, середньої щільності і повністю непрозорими (прорезининеми Black out). З дорожчих тканин також є бамбукові чи "скрін" через які можна дивитись а вас не видно.

Декоративні тканини не здатні захистити від прямих сонячних променів, а у вечірній час своїм візерунком приваблюють погляди з вулиці. Вони більше прикрашають приміщення і використовуються в той час, коли немає необхідності в захисті від сонця.

Середньої щільності тканини вже добре справляються з прямими сонячними променями і сторонніми поглядами. Зазвичай їх ставлять на вікна в кабінетах, їдальнях, вітальнях, зимових садах, балконах. Тобто, скрізь, де є необхідність, щоб вдень навіть при опущених ролетах було достатньо світло. Якщо вибрати цей тип тканин, то ролети взагалі не потрібно буде піднімати.

А ось для спалень найкраще підійдуть ролети з плотної тканини або повністю непрозорі. Плотні тканини не просвічуються і здатні врятувати вас навіть від яскравого ранкового сонця, а от останній тип виконується в прогумованому варіанті і взагалі не пропускає світло. Такі ролети використовують в кінотеатрах і спальних кімнатах, а завод виробник тканин рекомендує їх для вологих приміщень.

     Ролети можуть бути відкритого типу і закритого типу (в алюмінівому чи ПВХ коробі), а також пружинні і мансардні ролети. Ми використовуємо лише оригінальні короби і направляючі "Besta" з ПВХ чи алюмінію. Ролети "Besta" мають декілька варіантів кольорів: білий, коричневий, "золотий дуб, венге, горіх та сірий.
     У відкритому типі вал залишається назовні, існує невелика щілина між рамою і тканинним полотном, а також тканина ролети має технологічну властивість закручуватись. Тому в цьому проміжку (1-2см) може проходити світло.

     У закритому типі вал захований в короб і тканина рухається вздовж вертикальних направляючих, що практично повністю виключає просвіти і зазори. Закритий тип із алюмінієвим чи пластиковим коробом та направляючими трохи дорожчий за відкритий тип, але при цьому має ряд переваг. Це маскування всіх робочих елементів системи, відсутність просвітів, захист тканини від пилу та деформування, надійне кріплення полотна.
     Для тих наших клієнтів, як не бажають, щоб їх вікно свердлили навіть невеличкими шурупами (ми використовуєм товщиною 1-2мм) пропонуємо систему закритого типу з П-подібними направляючими, яка повністю наклеюється на вікно і не пошкоджує його. Така система тримається на вікні довго і через декілька років її можна демонтувати, а вікно при цьому не матеме жодних, навіть мікроскопічних ушкоджень. При використанні оригінальної стрічки "Besta" такі системи не відклеєються і багато місяців чи років тримаються на вікні.
 
 Чим відрізняється тканинна ролета відкритого типу польської фірми "Беста" від білоруських, українських чи китайських аналогів?

 

 

У нас оригінальні якісні тканини і механізми "Besta"!

        

Три стадії контролю якості виробництва ролет!

 
 

 Чому АлПласт Львів як виробник якісних тканинних ролет обирає комплектацію польської фірми "Беста"?

     Ми самостійно виготовляємо ролети тканинні в закритій системі (в алюмінієвому коробі) польського бренду "Besta". Ми не маємо в наявності ролети українських систем "Вега" чи "Делюкс". Ми виготовляємо ролети тканинні піз замовлення, так як у кожного вікна є свої розміри і щоб під час монтажу не виникали неприємні нюанси наші кваліфіковані майстри заміряють кожну ролету окремо, так як стандартних вікон не існує! Коробова система "Уні-Беста" це тканинна ролета закритого типу з плоскими алюмінієвими та ПВХ направляючими чи з П-подібними направляючими. Обидва види системи абсолютно гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, не заіржавіють і їх пластмасові елементи з АВС пластику та м'яко рухають ролету, що забезпечує легке користування і довговічність вашої ролети!
 

Малу частину наших тканин і їх кольорів можна переглянути та обрати в КАТАЛОЗІ ТКАНИН 

 
У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!
 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(063) 247-23-01 (Пн-Пт з 08.30 до 19.30, Сб з 10.00 до 16.00)